Published On: 15 Maj, 2016

Kjo është piceria ku Azem Syla i bënte dallaveret me toka (Video)

Sonte në Klan Kosova është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari “Komandanti i Çagllavicës” me autor Leonard Kerqukin.

Në këtë dokumentar zbulohen detaje se si funksiononte grupi, ku takoheshin dhe me kënd takoheshin.

Shikojeni videon në vazhdim.

Emisioni Zona Express, me autor Leonard Kerquki, ka hyrë vrullshëm në tregun medial të Kosovës. Emisionet e para kanë shënuar rekorde shikueshmërie; si në transmetimin televiziv ashtu edhe në Youtube.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...