Published On: 15 Maj, 2016

Kjo është pasuria e Azem Sylës dhe bizneset e afërta me të (Video)

Sonte në Klan Kosova është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari “Komandanti i Çagllavicës” me autor Leonard Kerqukin.

Zona Express sjell pamje të pronave, shtëpive dhe bizneseve të afërta me ish-Komandantin e UÇK’së, Azem Sylën.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/ju-fatmir-limaj-rrefeni-pse-njeriut-pa-koke-iu-gjet-komunikata-e-shkruar-me-dore-nga-shtabi/

Shikojeni videon në vazhdim.

Emisioni Zona Express, me autor Leonard Kerquki, ka hyrë vrullshëm në tregun medial të Kosovës. Emisionet e para kanë shënuar rekorde shikueshmërie; si në transmetimin televiziv ashtu edhe në Youtube.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...