Published On: 16 Mars, 2016

Kjo është makina e së ardhmes (Video)

Në përvjetorin e 100–të, BMW ka prezantuar koncetin e makinës të së ardhmes.

Quhet “Vision Next 100” dhe kompania e prezantoi gjatë eventit “Geneva Motor Show”.

Një kombinim mes stilit sport të Coupe dhe delegancës dinamike të një Sedan, “BMW Next Vision 100” është një makinë inteligjente që përmbush të gjitha nevojat e drejtuesit të tij.

Me një pamje magjepsëse dhe teknologjini autonome, video më lart do t’ju japë një ide më të qartë se çfarë rezervon e ardhmja e makinave.

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...