Published On: 13 Mars, 2016

Kjo është kënga që do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion (Video)

Kjo është kënga që përfaqëson shqiptarët në Eurovision 2016.

Eneda Tarifa vjen me “Fairytale”, në një krijim me tekst anglez, prej tre minutash për tu përshtatur me rregullat e Eurovizionit. Eurovizion mbahet në muajin maj në Stokholm.

Videoklipi duket ndryshe nga të tjerët dhe është realizuar në disa lokacione.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...