Published On: 23 Prill, 2017

Kjo është historia e vëllezërve Abdyli nga Opoja të akuzuar për terrorizëm (VIDEO)

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari “Shenja terrori”.

Në këtë dokumentar zbulohet edhe historia e dy vëllezërve nga Opoja që dyshohet se janë rekrutuar nga organizatat terroriste.

Kush janë ata dhe cila është historia e tyre?

Shikojeni videon e mëposhtme.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...