Published On: 17 Mars, 2016

Kjo eshte gruaja qe kercenoi Rudina Magjistarin

Quhet Vjola Sala, ka lindur ne 14 Janar 1979, eshte beqare dhe jeton ne Durres. Eshte gruaja qe shihet ne foton e mesiperme te siguruar nga opinion.al dhe eshte nje e njohur e vjeter e gazetareve ne Tirane.
Ju ka shkruajtur pothuaj te gjitheve, ne fillim duke i ftuar qe ti nxjerrin nga truri, rrezet qe i kane injektuar doktoret ne Itali dhe qe ajo i quan tortura psikotronike, nje term i panjohur, me gjase i shpikur prej saj. Ju ka lene te gjitheve takim dhe me pas, duke pare indiferencen e tyre i ka kercenuar njeri pas tjetrit. Zakonisht kercenimet jane te dhunshme, shoqeruar me fjale te pista dhe mllef. Sipas te dhenave te opinion.al po keshtu ka kercenuar me vdekje dhe vrasje te femijeve politikane gra dhe burra.

Pretendon se nje mjek nga Italia, permes nje vale elektronike i ka futur ne distance dicka ne tru dhe e torturon. Zakonisht nderron profilet ne FB, por shume prej tyre i perdor me emrin e saj te vertete. Kercenimet i ben ne inbox dhe ne wall. Zakonisht e nis duke derguar peticione, qe i drejtohen te gjitheve, politikaneve, gazetareve dhe ambasadoreve. Me poshte po japim nje pamje te profilit te saj te fundit ne FB, nje kercenim qe ka ardhur per nje gazetar ne Klan si dhe peticionin qe i ka cuar faqes sone ne vitin 2014!

g

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...