Published On: 2 Gusht, 2017

Kjo është gjendja e fundit e të riut që i mbijetoi aksidentit të tmerrshëm në Prishtinë

Pacienti i cili kishte pësuar lëndime në aksidentin tragjik të së premtes është në gjendje të mirë shëndetësore, ka thënë drejtori i Klinikës Emergjente, Basri Lenjani.

“Pacienti ka dalë nga kujdesi intensiv dhe është duke u trajtuar”, tha Lenjani.

Në aksidentin që ndodhi në orët e para të së premtes së kaluar humbën jetën katër persona dhe i lënduar mbeti personi i pestë që gjendej në të njëjtën veturë me tabela gjermane.

Viktimat e këtij aksidenti ishin anëtarë të së njëjtës familje Alidemaj, nga Pozharani i Vitisë, njofton Kallxo.com

Ngjarja ndodhi në hyrje të Prishtinës, kur automjeti ra nga ura rrethrrotulluese

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...