Published On: 7 Janar, 2016

Kjo është familja e Mirsa Kerqelit (Foto)

  • Që kur është martuar dhe është bërë nënë, këngëtarja Mirsa Keqëli është parë rrallë në media.

Ajo si duket ka lënë anash muzikën për t’ju përkushtuar familjes dhe djalit të saj Tiarit, shkruan Magazina.al
Mirsa është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh publikon fotografi me burrin dhe djalin e saj, të cilët shihet se kanë një jetë të lumur.
Mirsa nuk është parë më në skenë që nga bashkëpunime që kishte me Alban Mehmetin


 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...