Published On: 28 Prill, 2016

Kjo është e tepërt, këngëtarja performon pa të brendshme (Video +16)

Këngëtarja provokative amerikane, Niykee Heaton e ka tepruar në performancën e saj live në një koncert në Illinoys.

21 vjeçarja është paraqitur krejtësisht pa të brendshme duke performuar me një fustan të grisur i cili tregonte të pasmet e saj.

Këngëtarja me prejardhje nga Afrika e Jugut ka marrë shumë pëlqime dhe komente në videon në fjalë duke u bërë temë në rrjetet sociale me provokimin e saj./Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...