Published On: 19 Nëntor, 2016

Kjo është deklarata e Mourinhos pas barazimit me Arsenal

Jose Mourinho mendon se skuadra e tij ishte më e mirë se Arsenali dhe se “Djajtë e Kuq” merituan tre pikë ndaj ekipit të Arsene Wenger.

Manchester Unitedi nuk ka mundur që të marrë më shumë se një pikë në “Old Trafford’, duke barazuar 1:1 me Arsenalin.

Trajneri i “Djajve të Kuq”, Jose Mourinho, mendon se ekipi i tij ishte më i mirë dhe se meritoi më shumë nga kjo ndeshje, shkruan Express.

“Ne ishim ekipi më i mirë në fushë”, tha fillimisht Mourinho.

“Ishim të mrekullueshëm, sidomos në aspektin defensivë. Luajtëm me besim dhe bëmë lojë të mirë. Ata ishin ekip me fat”, shtoi portugezi.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...