Published On: 22 Dhjetor, 2015

“Kiss-tina”, dhuron puthje për fansat (Foto)

Pas ditëlindjes së saj dhe afër Krishtlindjeve, nuk është e habitshme që sezona e fundvitit është koha e preferuar e Christina Aguilera.

Bukuroshja bionde ka goditur dyqanet në Melrose të hënën ku ka kryer të gjitha pazaret para kohe.

Christina u dha një puthje të gjithë fansave dhe paparacëve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...