Published On: 21 Prill, 2016

Kirurgu spanjoll ia nxjerr shpatën nga gjoksi një personi (Foto-Video+18)

(KUJDES! PAMJE TË RËNDA) Një video tronditëse shfaq momentin kur një kirurg spanjoll ia nxjerr shpatën nga gjoksi një njeriu, me të cilën besohet se ai e kishte goditur veten afër zemrës, në tentativë për vetëvrasje.

“Daily Mail” shkruan se, megjithatë, ky person ka shpëtuar falë punës eksperte të mjekëve, të cilët edhe e kanë xhiruar operacionin.

Videoja shfaq kirurgun duke ia hapur gjoksin këtij personi, për të shikuar se deri ku kishte shkuar maja e shpatës, dhe për ta nxjerrë atë nga trupi i tij si një ekspert i vërtetë./Gazeta Express/

Ja videoja:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...