Published On: 5 Maj, 2016

Kiri Hajdari jep një mesazh për babain e tij Hero të Demokracisë (FOTO)


  • Në Ditën e Dëshmorëve që shënohet në çdo 5 maj, politikanët bëjnë homazhe tek varrezat e dëshmorëve.

Por homazhe janë bërë nga krerët e PD-së edhe para memorialit të ri të Azem Hajdarit.

Pas këtij aktiviteti, kreu i opozitës Lulzim Basha, deputetët Sali Berisha dhe Edi Paloka kanë vizituar familjen Hajdari në shenjë respekti.

Djali i tij Kiri Hajdari ka postuar në profilin e tij të Facebook-ut disa fotografi ku tregon për vizitën e krerëve të PD-së dhe i dedikon një fjali babait të ti hero i demokracisë.

“Azem, ti mbetesh hero çdo ditë të vitit! Ideali yt, është frymëzim për çdo brez”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...