Published On: 10 Shkurt, 2016

Kina e merr edhe një yll të Chelseat

  • Kina vazhdon të josh futbollistët që luajnë në Evropë dhe në orbitën e skuadrave kineze është futur sulmuesi i Chelseat, Loic Remy.

Sipas asaj që shkruan ‘Mirror’ skuadra që pëlqen francezin është Shanghai Shenhua.

Kinezët janë të gatshëm të paguajnë 15 milionë euro për kartonin e lojtarit.

Ai mund të gjejë në këtë skuadër Demba Ba që po ashtu ishte pjesë e Chelseat.

Paga që do të përfitojë lojtari është 7 milionë euro.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...