Published On: 2 Janar, 2016

Kim publikon fotografi nga festimet e Vitit të Ri (Foto)

Kim Kardashian West ka publikuar fotografi nga momentet që ka kaluar në ndërrimin e moteve. Ajo shihet në shoqëri të Caitlyn Jenner, familjes dhe miqve.

Duke qenë se ka pak kohë që ka sjellë në jetë djalin e saj Saint, edhe këtë herë Kim u ka ikur fotografive që shfaqin trupin e saj.

2016
A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...