Published On: 13 Prill, 2016

Kim Mehmeti: Maqedonia ka rënë në duart e budallenjve dhe kriminelëve

Në Maqedoni – njësoj si dikur në Serbinë e Millosheviqit kështu e komenton situatën e fundit Kim Mehmeti. Sipas tij pozita protesotn kundër opozitës. Mehemti thotë se kjo që shohim është nj Serbi e vonuar.

“Në Maqedoni – njësoj si dikur në Serbinë e Millosheviqit – përkrahësit e regjimit VMRO-BDI, protestojnë kundër protestuesve të opozitës maqedonase?! Pra ja edhe një dëshmi se Maqedonia e sotme është Serbi e vonuar dhe se ka rënë në duart e budallenjve dhe kriminelëve!”, shkruan Mehemti.

Ndryshe sonte protestuesit kanë demoluar zyrat e presidenti si dhe kanë thyer xhamat e Ministrsië së Drejtësisë ku disa persona janë arrestuar.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/video-per-kosoven-qe-po-cmend-serbet-ne-internet-dy-video-foto/

http://www.shqiptari.eu/maqedonia-ne-flake-ne-prag-te-luftes-qytetare-foto-video/

http://www.shqiptari.eu/publikohet-video-incizimi-mes-ali-ahmetit-dhe-musa-xhaferrit-sadullahi-vret-njerez/

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...