Published On: 21 Prill, 2017

Kim Kardashian tërbon fansat besimtar, shikojeni ku e ka vendosur ikonën e Shën Marisë

Duket se fotot e fundit të show girlit Kim Kardashian kanë ka ‘prekur’ besimtarët.

Fillimisht ajo u kritikua pasi në rrjetet sociale, shndërroi ikonën fetare, Virgjëreshëm Mari, në një kimoji.

Bukuroshja Kim zbuloi imazhin Kimoji në faqen e saj Instagram të enjten dhe fansat  e saj nuk humbën kohë për të shprehur pakënaqësinë e tyre në emojën e re të cilën ata e quajtën ‘pa respekt’.

Më vonë, ajo provokoi përsëri, megjithëse edhe një herë e paraqiti Virgjëreshën Mari në mënyrë të dukshme, këtë herë si një ikonë e zbukuruar në veshjen e saj të zezë dhe të hijshme.

Ajo ikonën fetare e kishte vënë në mes të gjoksit.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...