Published On: 21 Maj, 2016

Kim Kardashian publikon video intime në shtrat me burrin (Foto)

 

Kim Kardashian nuk ka mundur të fle në Londër natën e të premtes pasi mbërriti në kryeqytetin britanik nga Los Angeles.

Në këtë mënyrë, ajo e ka marrë telefonin dhe ka nis të shpërndaj foto e video për miliona ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar video intime me Kanye West derisa ishin në shtrat.

“Është ora 04:00 e mëngjesit, jam e lodhur dhe s’mund të fle”, thotë ndër tjerash 35 vjeçarja.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...