Published On: 1 Shtator, 2016

Kim Kardashian nuk është aq e bukur sa mendoni, ja si duket lëkura e saj

Kim Kardashian ka folur përsëri haptas për crregullimet e saj me lëkurë.

Ylli televiziv 35 vjeqare ka treguar shenjat e shëmtuara në lëkurën e saj, ku në këmbën e djathtë ajo është më e dukshme.

“Unë as nuk mundohem ta mbuloj atë më shumë”, ka shkruar ajo në aplikacionin e saj KimKardashianËest të mërkurën.”Ndonjëherë ndihem sikur është e meta më e madhe dhe të gjithë e dinë këtë, kështu që pse ta mbuloj atë”.
kim kim

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...