Published On: 13 Qershor, 2017

Kim Kardashian fton kërçovarin Fatlum Rushiti në darkën solemne të Ramazanit (Foto)

Bukuroshja e famshme e showbizit botëror Kim Kardashian organizon darkë solemne për komunitetin musliman në SHBA për muajin e bekuar të Ramazanit. Darka solemne do të mbahet vikendin e ardhshëm në vilën luksoze të familjes Kardashian në Los Angeles, California.
Në mesin e të ftuarëve është edhe miku i saj i afërt Fatlum Rushiti. Sex bomba atraktive i ka dërguar ftesë zyrtare diplomatit karizmatik shqiptar.
Simpatia midis Kimit dhe Lumit ekziston qysh nga koha kur kërçovari sharmant magjistronte në Hawaii. Ajo shpesh e vizitonte Lumin në vilën e tij në Hawaii ku kalonin çaste të bukura romantike. Përndryshe, Hawaii njihet si vendi më i bukur tropikal në botë. Është vendlindja e Presidentit Barack Obama dhe Bruno Marsit.
Fatlum Rushiti është kërçovari më i famshëm dhe më i suksesshëm në skenën botërore. Atdhetar, politikolog, diplomat dhe veprimtar i çështjes kombëtare në diasporë. Punon dhe vepron me metoda demokratike dhe diplomatike për bashkimin e kombit shqiptar.
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...