Bota Lajmi Levizes

“Kijameti” nga shiu i tmerrshëm në Stamboll. Pamje të frikshme (VIDEO)

Një stuhi e tmerrshme dhe e fuqishme sot kaploi qytetin turk Stambollin, raportojnë mediat lokale.

Erëra të forta dhe të fuqishme kanë shkaktuar kaos në rrugët e Stambollit, përcjell TetovaSot.

Stuhia ka detyruar edhe mbylljen e aeroporti dhe për shkaqe sigurie u mbyll edhe tuneli Euroazia, që lidh anën aziatike dhe evropiane të Stambollit.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *