Published On: 27 Tetor, 2016

Kidnapohet një person në Drenas

Një person është kidnapuar sonte në Komunën e Drenasit, ndërsa burime të KosovaPresst bëjnë të ditur se dyshohet që kidnapuesi ishte me një veturë “Touareg” me ngjyrë të zezë.

Polica ka vënë pika kontrolli në kërkim të dyshuarit, ndërsa nuk ka bërë të ditur vendin se ku është kidnapuar viktima dhe as identitetin e tij.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...