Published On: 31 Janar, 2016

KFOR-i aksidentohet në Vushtrri, ka të lënduar

Dje gjatë ditës ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin janë përfshirë një automjet i KFOR-it dhe një veturë civile me traga vendore.
 Policia bënë të ditur se si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar një mashkull i cili është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Ngjarja ka ndodhur në Vushtrri./ Lajmi.net

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...