Published On: 8 Shkurt, 2016

Këtu lindi Sali Berisha / Super klikime në facebook

PA KOMENT: Mijëra klikime në rrjetet sociale për të vizituar kullën ku u lind dhe u rrit lideri demokrat Sali Berisha në Tropojë

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...