Published On: 6 Prill, 2016

Këto janë të pasmet më seksi në botë (Foto+16)

Thonë se kur fiton atë çmim, fama vjen menjëherë.

Jo më kot është një nga konkurset më të njohura në botë.

Bëhet fjalë për Miss BumBum, një garë ku vlerësohen të pasmet më seksi.

Bëhet në Brazil dhe fituesja e këtij viti ishte Suzy Kortez.

Shijoni më poshtë një set me fotot e saj.
10399902_1068660463177811_290011160517221669_n
12321646_1040718705971987_5283697450762473892_n
1470116_1059251200785404_7875434061020682482_n
12806086_1050018055042052_3865379633826839217_n
12494937_1065802730130251_3675384390738442256_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...