Published On: 17 Prill, 2016

Këto janë shtëpitë, tokat, pasuritë e Ramush Haradinajt, Rexhep Selimit, Kadri Veselit, Fatmir Limajt dhe Sylejman Selimit (VIDEO)

  • Sonte është transmetuar pjesa e dytë e dokumentarit “Shtabi i Milionerëve” në kuadër të emisionit Zona Express me autor Leonard Kerqukin.

Në videon në vazhdim ju mund të shihni se cfarë pasurie ka ish-komandanti i Rrafshit të Dukagjinit.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/ja-fabrika-gjigante-e-familjes-se-rexhep-selimit-video/

http://www.shqiptari.eu/sa-para-pagoi-per-avokate-fatmir-limaj-dhe-cila-eshte-pasuria-e-tij-video/

http://www.shqiptari.eu/ja-cfare-biznesi-ka-kryetari-aktual-i-parlamentit-kadri-veseli/

http://www.shqiptari.eu/sylejman-selimi-pasurohet-me-miliona-euro-nga-gurethyesi-video/

http://www.shqiptari.eu/e-bija-e-komandantit-o-ali-ahmeti-ti-sje-asgje-pos-udbash-e-gjyshi-yt-e-arrestonte-hasan-prishtinen/

http://www.shqiptari.eu/deputeti-rexhep-selimi-ka-marre-disa-tendera-ne-ministrine-e-transportit-video/

E bija e komandantit: O Ali Ahmeti, ti s’je asgjë pos udbash!

Emisioni Zona Express, me autor Leonard Kerquki, ka hyrë vrullshëm në tregun medial të Kosovës. Emisionet e para kanë shënuar rekorde shikueshmërie; si në transmetimin televiziv ashtu edhe në Youtube.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...