Published On: 12 Gusht, 2016

Këto janë pyetjet më të çmendura që i janë drejtuar Google’it

E kush nuk e ka hapur Google-in në fillimet e tij, për t’i drejtuar pyetje nga më të çuditshmet. Fundja është motori kërkimor që jep përgjigje për çdo gjë, më kot nuk e kanë krahasuar edhe me femrat.

Siç ka rezultuar në website-in Digital Loft, njerëzit anë e mbanë botës e përdorin Google-in për t’i drejtuar pyetje nga më të ndryshmet, më të çuditshmet e më të paimagjinueshmet. Disa prej tyre madje duket se kanë vërtet shumë kohë për të kaluar në të dhe aq më tepër pyetje, që presin përgjigje. Faqja ka mbledhur së bashku disa nga pyetjet më të famshme që i janë drejtuar Google-it.

Ja cilat janë:

Kanë gjunj pinguinët ? Kërkime mujore 18.100

Jam i sëmurë psiqik? Kërkime mujore 5.40.

Pse jemi këtu? Kërkime mujore 8.100

Djersisin derrat? Kërkime mujore 8.100

Mundet një mashkull të mbetet shtatzënë? Kërkime mujore 2.900

Çfarë ndodh nëse pi gjak? Kërkime mujore 880

Ekzistojnë vërtet alienët? Kërkime mujore 49.500

Kur do të vdes? Kërkime mujore 49.500 /revistaclass/.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...