Published On: 15 Mars, 2016

Këto janë gjashtë skuadrat e para çerekfinaliste

  • Tashmë dihen gjashtë skuadrat e para çerekfinaliste të Ligës së Kampionëve.

Manchester City dhe Atletico Madrid janë dy skuadrat e fundit që janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së kampionëve.

City mposhti pas dy lojërave Dynamo Kievin me rezultat 3:1, ndërsa Atletico PSV’në vetëm pas penalltive, pasi të dy ndeshjet përfunduan baras 0:0.

Javën e kaluar janë kualifikuar katër skuadra tjera, Real Madrid, PSG, Benfica dhe Wolfsburg, ndërsa nesër do të mësohen edhe dy skuadrat e fundit, ku takohen Barcelona-Arsenal dhe Bayern Munich-Juventus. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...