Published On: 19 Janar, 2016

Këto janë fotot më të nxehta të Aurela Hoxhës

Fotot e bukuroshes Aurela Hoxha po vazhdojnë të komentohen çdo herë e më shumë, pasi ajo çdo herë vjen me diçka tërheqëse.

Aurela Hoxha ka qenë po kaq e bukur edhe në moshë fare të re dhe tiparet e trupit të saj janë vërejtur edhe më herët, transmeton lajmi.net

Ndonëse shumë kritika kanë ngaterruar pamjen fizike natyrale, me operacionet plastike. E vërteta është se vajza bukuroshe ka deklaruar shumë herët se nuk do që njerëzit ta njohin dhe ta vlerësojnë vetëm për pamjen e saj të jashtme.

Aurela Hoxha aurela hoxha1 aurela hoxha3 aurela hoxha4 aurela hoxha 5 aurela hoxha 6 aurela hoxha 7 aurela hoxha 8

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...