Published On: 30 Tetor, 2016

Këto janë 19 rastet që Unitedi shpërdoroi kundër Burnleyt (Video)

Manchester United nuk arriti më shumë se sa një barazim 0:0 me Burnleyn në Old Trafford

Unitedi kishte raste të mjaftueshme jo vetëm që të shënonte fitore, por të fitonte me goleadë.

Fillimisht Zlatan Ibrahimovic, e më pas edhe Mata, Rashford, Pogba, Lingard dhe Rooney kishin mundësi të shënonin, por pa sukses.

Më poshtë keni 19 rastet që Unitedi ka mundur të shënoi kundër Burnleyt.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...