Published On: 5 Janar, 2017

Këto gjëra të pabesueshme ekzistojnë – a i keni ditur ju? (Foto)

Bota është plot me gjëra të pabesueshme, dhe çdo herë që hasim ato, jeta duket shumë më interesante.

Sot Bright Side ju ofron fotografi që vërtetojnë se kemi ende shumë për të mësuar.

Makinë për vendosjen e kubëzave

Mekanizmi i brendshëm i orës Patek Philippe i cili është konsideruar të jetë më i shtrenjti në botë

Muzgu dhe eklipsi duke ndodhur në të njëjtën kohë

Një gardh kufitar pranë Algodones në Kaliforninë Jugore

Kuba të përsosur të krijuar nga natyra

Kjo vezë ka më shumë se 20 mijë vrima nga shpuarjet

Qelq i shkrirë në një ndërtesë të dëmtuar nga zjarri

Pishina më e thellë për not në botë: 113 ft e thellë dhe mban 600.000 litra ujë

Kafka e fëmijës para se të humbte dhëmbët

Një memorial gjigant shpate i quajtur «Sverd i Fjell» në brigjet e Norvegjisë

Ide e re për urën e lumit

Gjeometria e një lakre

Shikimi i njeriut (lart) dhe shikimi i maces (poshtë)

Kabinet i gdhendur që duket sikur shtrembërim dixhital

Bari, pas goditjes nga një rrufe

Urë mbi ujin e akullt

Retë në formë të anijeve të ufove.

Pista në Aeroportin Ndërkombëtar të Gjibraltarit, e cila ka një kalim rrugor nëpërmjet saj

Një “copë e artit”. Çdo ngjyrë është shtresë për të formuar foto

Një seksion kryq i një kablloje nënujore

Një pamje e Space Shuttle Atlantis nga Stacioni Ndërkombëtar i Hapësirës

Seksion kryq e një aeroplani komercial

Monedha të bërë pirg në mënyrë të tillë që të shtrihen mbi buzë të tabelës pa rënë në tokë /lajmi.net/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...