Published On: 7 Shtator, 2016

Këto gjëra janë gjetur deri tani në aeroplanin e rrëzuar në afërsi të Shkupit

Policia e Maqedonisë së bashku me banorët e fshatit Kozhle në Shkup kanë bashkërenduar forcat për të gjetur trupat e vdekur nga aeroplani i rrëzuar në afërsi të Shkupit ku mbetën të vdekur gjashtë persona, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Nga MPB Maqedoni njoftojnë se janë gjetur pjesë të aeroplanit: krahu, një rrotë e aeroplanit dhe një kuti metalike elektronike.

Këtë e konfirmojnë nga Sektori për Punë të Brendshme-Petrovec që është shumë afër aeroportit./Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...