Published On: 23 Janar, 2016

Këto janë tre përforcimet e Real Madridit (Foto)

  • Real Madridi pritet të realizoj tre transferime gjatë këtij mini-fati kalimtar të janarit

Drejtuesit e Real Madridit janë hedhur në sulm që ta përforcojnë ekipin pas paralajmërimeve se FIFA do t’ua ndaloj transferimet në dy afatet e ardhshme (verën e vitit 2016 dhe janarin e vitit 2017).

Sipas të përditshmes sportive madrilene, Marca, Reali pritet të realizoj tre transferime gjatë këtij mini-fati kalimtar të janarit.

Fjala është për mesfushorin e Boca Juniorsit, Rodrigo Bentancur, yllin e ri të Schalkes, Leroy Sane dhe mbrojtësin e krahut të majtë të Wolfsburgut, Ricardo Rodriguez. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...