Published On: 17 Korrik, 2017

Këta janë ministrat që tashmë kanë arritur në Qeveri!

Qeveria në detyrë e Kosovës do të mbajë sot mbledhjen e radhës.

Ndërsa tash në Qeveri kanë arritur disa prej ministrave.

Gazetari i ‘Gazeta Blic’, raporton se deri tash kanë arritur,  Mimoza Ahmetaj, Hikmete Bajrami, Skender Hyseni, Arsim Bajrami, Hajredin Kuçi, dhe Enver Hoxha.

 Ndryshe  mbledhja e Qeverisë, do të filloj në ora 09:00.

Ky është rendi i ditës:

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...