Published On: 27 Prill, 2016

Këta janë emrat që po i kërkon EULEX’i dhe Policia e Kosovës

Në mëngjesin e ditës së sotme ka nisur një aksion i EULEX’it bashkë me Policinë e Kosovë ku janë duke e kërkuar deputetin e Partisë Demoratike të Kosovës, Azem Syla ku përveç tij në shënjestër janë edhe 50 të tjerë.

Këta janë emrat: 

Azem Syla, Shanan Syla, Ilaz Syla – djali i Shaban Sylës, Arton Vila, shofer i Azem Sylës, ish-kryetari i Gjykatës Komunale të Prishtinës, Nuhi Uka, Tefik Uka – axha i Nuhi Ukës që ka punuar referent në Gjykatë, Shpresim Uka, Fahredin Gashi, avokati Eduard Gashi, avokati Mexhid Syla, avokati Avni Maxhuni, bashkëshortja e tij, Shqipe Maxhuni, Hajrullah Berisha, Dragan Maksimoviq dhe Vukashin Steviq nga  Llapnasela./Insajderi/.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...