Published On: 3 Shkurt, 2016

Këta janë babë e bir të vrarë mbrëmjen e sotme në Elbasan (Foto)

Këta janë dy prej viktimave të mbrëmjes së sotme që vdiqën në Elbasan. Agron dhe Arndold Çapja babë e bri, janë ekzekutuar mbrëmjen e sotme në Elbasan, gjatë një atentati me armë.

Burime nga policia kanë konfirmuar se, dy personat në fotot ishin vendosur në shënjestrën e autorëve që dyshohet se janë të fisit Memaj në Elbasan.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...