Published On: 11 Qershor, 2016

Kështu u këndua himni i kombëtares nga lojtarët dhe tifozët shqiptarë (Video)

Futbollistët dhe tifozët e kanë kënduar së bashku himnin e Shqipërisë

Futbollistët e Kombëtares shqiptare bashkë me tifozët në stadium kanë kënduar së bashku himnin e Shqipërisë në stadiumin e Lensit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...