Published On: 4 Gusht, 2017

Kështu përshëndetet Barcelona me Neymarin (Foto)

Barcelona ia ka bërë “share” postimit të Neymar, që i dha lamtumirën klubit dhe tifozëve.

Neymar edhe zyrtarisht është lojtar i PSG-së që u transferua në “Parc des Princes” për 222 milionë euro, për t’u shndërruar në lojtarin më të shtrenjtë në botë.

Barça dhe lojtari nuk janë nda mirë, pasi katalanasit premtuan se do të dërgojnë rastin në UEFA.

Por, pas deklaratës emocionuese të Neymar dhe video që postoi në “Instagram”, edhe Barcelona ia ka bërë “share” në llogarinë zyrtare, megjithëse nuk ka shkruar diçka tjetër teksa nuk ka bërë ndonjë njoftim sajt, apo rrjetet tjera sociale. /Gazeta Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...