Published On: 3 Korrik, 2016

Kështu përgjigjet Bale kur pyetet për ndeshjen kundër Ronaldos

  • Gareth Bale ka thënë se gjysmëfinalja e Euro 2016 nuk do të jetë mes tij e Ronaldos, por Portugalisë e Uellsit

Gareth Bale e Cristiano Roanldo, do të përballen në gjysmëfinale të Euro 2016. Portugalia e Ronaldos eliminoi Poloninë, derisa Uellsi i Bale shkoi Belgjikën, kështu që me gjashtë korrik do të mësohet finalisti i parë i Euro 2016.

Kjo është hera e parë që Bale e Ronaldo luajnë kundër njëri tjetrit që nga transferimi i uellsianit në ‘Santiago Bernabeu’.

Gazetari: U kualifikuat, kështu që tani është Bale vs Cristiano?”

“Është Portugali vs Uells dhe asgjë më tepër se kaq”, është përgjigjur shkurtimisht Bale.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...