Published On: 27 Shkurt, 2016

Kështu ndodh gjithmonë: Dikush gëzohet, dikush mërzitet

Publicistja, Kimete Berisha shkruan në profilin e saj facebook rreth ngjarjës së ditës së sotme.

Shkrimi i plotë i Kimete Berishës:

Të gjithë atyre që janë gëzuar për presidentin Hashim Thaçi, dhe sonte kanë festë, u uroj nga zemra.

Ata që sonte janë të mërzitur, u dëshiroj shpirtërisht të qetësohen sa më parë.
Sepse, përveç punë votash, gjithmonë është pakëz edhe çështje fati!

Kështu ndodh gjithmonë: dikush gëzohet, dikush mërzitet.
Nuk ndodh kurrë që të gjithë të gëzohen ose të mërziten përnjëherë.

Natën e mirë për sonte.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...