Published On: 1 Prill, 2016

Kështu festojnë serbët e Kosovës lirimin e Sheshelit (Video)

  • Lirimin e Vojislav Sheshelit nga Gjykata e Hagës, për disa përkrahës të partisë Radikale Serbe ka qenë lajmi i ditës. Ata kanë dalë në rrugët e Zveçanit dhe Veriut të Mitrovicës, me flamuj në dorë dhe duke brohoritur.

Festa e mbështetësve të tij ka zgjatur më shumë se një orë , ndërkaq një numër i vogël i tyre kremtoi deri në orët e vonshme të mbrëmjes, raportojnë mediat serbe./GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...