Published On: 3 Mars, 2016

Kështu e pritën shokët dhe shoqet Andi Bajgorën në shkollë (Foto)

Ekipi i filmit “Shok” mbrëmë ka mbërritur në Prishtinë. Qytetarë të shumtë dhe artistë kanë dalur për t’i prituar ata në Aeroportin e Prishtinës. Andi Bajgora njëri ndër protagonistët kryesorë të filmit “Shok” u prit sot në shkollë me shumë gëzim nga shokët, shoqët dhe arsimtarët e tij.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...