Published On: 14 Shkurt, 2016

Kerry në librin e përshtypjeve: SHBA krenare për miqësinë me Shqipërinë

  • Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry ka lënë mbresat e tij për këtë vizitë në librin e pështypjeve që ndodhet në bibliotekën e kryeministrisë.

Gazetara “Panorama”, ka fotografuar shënimin e Sekretarit Kerry, i cili vlerëson pritjen që iu bë sot në Tiranë si dhe faktin që Shqipëria është një mike e shkëlqyer e Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Shënimi i John Kerry

Faleminderit popullit shqiptar për pritjen jashtëzakonisht zemërgjerë në vendin tuaj të bukur.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...