Published On: 16 Korrik, 2016

Kërcënohet me vdekje Ibrahim Tatlises

Këngëtari i famshëm turk Ibrahim Tatlises ka kërkuar mbrojtje nga policia për shkak se është kërcënuar.

Një telefonate anonime e ka kërcënuar këngëtarin dhe ai ka lajmëruar policinë për mbrojtje.

Para shtëpisë së këngëtarit po qëndrojnë policë dhe dy truproja që do të kujdesen për sigurinë e Ibrahim Tatlises.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...