Published On: 15 Mars, 2016

“Kërcimi i turpshëm” i Rita Orës në një mbrëmje private (Foto)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka bërë një vallëzim sensual në një festë private, teksa ka qenë në gjendje të dehur. Fotot nga kërcimi i Rita Orës janë publikuar nga ‘The Sun’ dhe bëhet fjalë për festën e ditëlindjes së saj të 25-t.

E veshur me fustan të kuq, ajo shihet teksa mban në dorë një gotë verë të bardhë dhe kërcen në mënyrë të shfrenuar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...