Published On: 14 Prill, 2016
Bota |

Kërcime provokuese nga miturit në Kubë shkakton polemika, prindërit jemi krenar (Video+16)

Një video tepër e përfolur tregon nxënësit e vegjël me uniformat e shkollës duke kërcyer në mënyrë provokuese dhe në rrjet kanë shpërthyer polemikat.

Ajo është filmuar në qytetin Camaguey në Kubën qendrore, 300 milje larg Havanës dhe ëhstë parë dhjetra mijëra herë.

Jorge Luis Pérez, babai i një prej djemve në video dhe banorët e Camaguey e kanë publikuar me krenari videon, sipas mediave lokale.

Video Player

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...