Published On: 31 Tetor, 2016

Kërcënohet dhe i vendoset gjobë avokatit nga Tirana

Një avokat ka denoncuar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda se është kërcënuar dhe i është vendosur një gjobë.

Burime nga prokuroria thanë se bëhet fjalë për avokatin D. H., i cili ka denoncuar qytetarin Luigj Bytyçi.

Sipas denoncimit të avokatit, kërcënimi është bërë për një dyqan në zonën e rrugës së Ambasadave në Tiranë.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...