Published On: 19 Qershor, 2016

Keqpërdorime masive të veturave të Shtetit, në deti me 3Z (FOTO)

Durrësi është “vërshuar” nga veturat 3Z këtë vikend. Hiq më pak se katër vetura të shtetit janë parkuar në plazhet e Durrësit mbrëmjen e së shtunës.

Tri vetura Suzuki dhe një Hunday janë fotografuar në parkingun  hotel “Bonita” në Durrës.

Indeksonline merr vesh se veturat janë të Ministrisë së Arsimit, që udhëhiqet nga Arsim Bajrami.

Nuk është kjo hera e parë që veturat zyrtare shihen nëpër vikende jashtë shtetit. Ende asnjë person nuk është dënuar për keqpërdorimin e tyre.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...