Published On: 17 Mars, 2016

Keqpërdori seksualisht një femër të mitur, arrestohet

Një femër e mitur në Rahovec ka raportuar se është keqpërdorur seksualisht nga një person i dyshuar.

Viktima është dërguar për ekzaminim mjekësorë në IML. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./KosovaPress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...