Published On: 5 Qershor, 2016

KËNGËTARJA ME ORIGJINË SHQIPTARE SYLVIA TOSUN – Video

Sipas disa kërkimeve tona mendohet se babai i saj shqiptaro-amerikani Rip Tosuni, biznesmen i madh restorantesh ne New York, është me origjine nga Libohova. Për këtë kemi shkruar ne librin qe shkon se shpejti ne shtyp, “Libohovitet e Amerikës” ne shqip dhe anglisht. K. Traboini

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...